O nás

Velkoobchodní firma Spring Time s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993.

Naší specializací je přímý dovoz a distribuce sušených květin, rohoží a proutí.

Soustředíme se také na prodej sezónního zboží  typu Velikonoční pomlázky, letní slaměné klobouky či dušičkový sortiment.

Kromě dovozu disponujeme dílnou v Českém Těšíně, z níž pochází část našich vlastních produktů a to zejména dušičkové věnce a dekorační aranžmá ze sušených květin.

 

Přírodní materiály 

Téměř veškeré námi nabízené produkty jsou zhotovené z přírodních surovin a právě koncept přírodních materiálů je to, co nás provází od samého začátku podnikání. Přírodní materiály nás baví a vnímáme je jako nadčasový prvek, který vnáší do domovů teplou a příjemnou atmosféru. Část našich produktů je vyráběna tradičním způsobem ručně, což sebou nese punc originality a kouzlo řemesla.

 

Velkoobchod i Maloobchod

Jsme zaměření zejména na velkoobchodní prodej. V sekci „Velkoobchod“ nabízíme obchodníkům možnost registrace, čímž získají přístup k Velkoobchodním cenám kompletního sortimentu.

Sekce „Maloobchod“ je určena pro koncového zákazníka. Ceny zde jsou včetně DPH a jsou konečné.

Zboží distribuujeme v rámci České a Slovenské republiky prostřednictvím smluvních dopravních partnerů. Máme také vlastní rozvozový vůz, kterým realizujeme prodej sušiny a sezónního zboží. Obchodníci, zejména květináři, si tak mohou zboží vybrat a zakoupit přímo z auta.